Nałęczowski Zwierzyniec

Małe zoo w prywatnym gospodarstwie. Nałęczowski Zwierzyniec kusi turystów przede wszystkim kameralną, wręcz swojską atmosferą i niecodziennym programem zwiedzania. Wprawdzie w Nałęczowie żyją mniejsze, łagodne gatunki zwierząt - nie ma co liczyć na lwy, słonie czy wielkie, egzotyczne papugi - ale za to niektóre z nich zostały nauczone iście cyrkowych sztuczek.

Gospodarzem w Nałęczowskim Zwierzyńcu jest Jarosław Wartacz. Pod jego opieką znajdują się m.in. dwie odmiany strusi, pawie, ozdobne kury w kilkudziesięciu interesujących wariantach, króliki, tchórzofretki, lisy polarne, owce, kuce felińskie i szereg innych gatunków ptaków oraz ssaków. Jest także możliwość zorganizowania konnej przejażdżki oraz ogniska. Niewątpliwym atutem zoo jest również malownicza lokalizacja - na obrzeżach miejscowości, w znacznie spokojniejszej od centrum uzdrowiska okolicy.

Dodaj opinię

Wejściówki do Nałęczowskiego Zwierzyńca - cennik małego zoo w Nałęczowie dostępny w czerwcu 2018:

  • dla dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny
  • bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży szkolnej 4 zł
  • bilet ulgowy dla seniorów 5 zł
  • bilet normalny 6 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Mały ogród zoologiczny na obrzeżach uzdrowiska, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i innym miłośnikom uroczych zwierzątek. Nałęczowski Zwierzyniec posiada w swoich zagrodach chociażby wiele różnych ras ozdobnego drobiu, egzotyczne urocze futrzaki (m.in. króliki, owce, kózki czy lisy polarne) oraz nieco bardziej egzotyczne ptaki w rodzaju strusi czy pawi.

Nałęczowski Zwierzyniec adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Nałęczowski Zwierzyniec, zobacz gdzie w Nałęczowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Nałęczowski Zwierzyniec.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Nałęczowski Zwierzyniec opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij