Nałęczowskie Belcanto

Dla wielu młodych artystów ćwiczących się w pochodzącej z Włoch sztuce pięknego śpiewu czyli belcanta, Festiwal Wokalny w NałęczowieNałęczowskie Belcanto” (sierpień) stanowi wspaniałą szansę osiągania wokalnego mistrzostwa, zaprezentowania się przed szeroką publicznością, a wreszcie zaistnienia na muzycznym rynku.

Absolwenci szkół muzycznych i konkursów wokalnych w żywym kontakcie z publicznością odkrywają swój talent. Od 2005 r. laureatom festiwalu przyznawane są Statuetki Złotego Słowika Festiwalu i Statuetki Złotego Słowika Lubelszczyzny natomiast sponsorom festiwalu Lubelski Klub Biznesu przyznaje Medale oraz tytuł Mecenasa Kultury.

Impreza odbywa się w Nałęczowie cyklicznie. Organizatorami są władze Nałęczowskiego Ośrodka Kultury.

Dodaj opinię
Nałęczowskie Belcanto adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Nałęczowskie Belcanto, zobacz gdzie w Nałęczowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Nałęczowskie Belcanto.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Nałęczowskie Belcanto opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij