Kompleks Wodny Atrium

Prawdziwie zdrowego i aktywnego wypoczynku można zażyć w uzdrowisku w Atrium (al. Małachowskiego 5) i Termach Pałacowych (ul. Paderewskiego 1a).

W pierwszym z obiektów znajduje się wielofunkcyjny basen. Można w nim popływać a także skorzystać z takich atrakcji jak sztuczna rzeka, wyśmienicie masujące ramiona i kark „łabędzie szyje”, doskonałe do wypoczynku łoża bąbelkowe, gejzery, jacuzzi.

W Atrium warto również wziąć kąpiel w jedynym w Polsce basenie białej glinki, sprowadzanej z Grecji. Temperatura sięga w nim od 37 do 40°C, przez co znajdujące się w glince jony wapnia i magnezu łatwo wnikają w skórę, sprawiając, że staje się ona jedwabiście gładka. Oprócz basenu, w Atrium mieści się nowocześnie wyposażona sala fitness, sauny oraz klub z kręgielnią i salą bilardową.

Basen znajduje się również w Termach Pałacowych, oferujących szeroki zakres hydroterapeutycznych usług. Pod okiem instruktora jest tam prowadzona gimnastyka wodna, na przygotowanych w basenie stanowiskach, można także skorzystać z hydromasaży, biczów szkockich, okładów fango czyli mających właściwości przegrzewające i rozluźniające okładów z pyłu wulkanicznego i parafiny, masażu klasycznego, masażu limfatycznego, masażu kamieniami, kąpieli w algach lub minerałach.

Dodaj opinię

Aquapark zarządzany przez uzdrowisko. Chlubą Atrium jest biała glinka pochodząca z Grecji, kąpiel w niej doskonale pielęgnuje i odżywia skórę całego ciała. Funkcjonuje też tradycyjny basen - 300m² powierzchni, tory pływackie, jacuzzi, sauny, łóżka bąbelkowe, dysze masujące, ławeczki perełkowe etc. Atrium ma jeszcze nowoczesną siłownię i klub nocny z kręgielnią.

Warto sfilmować Baseny uzdrowiskowe, zająć się tym może firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Kompleks Wodny Atrium adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kompleks Wodny Atrium, zobacz gdzie w Nałęczowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kompleks Wodny Atrium.
Ceny biletów / cennik wejść do Kompleks Wodny Atrium. Redakcja serwisu www.naleczow.biz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-35 zł
    Kompleks Wodny Atrium cena biletu normalnego: 8-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kompleks Wodny Atrium opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij